WTF

רשימת המקומות הכי מפחידים בעולם!

akodessewa-market
כדאי לך מאוד לבקר במקומות האלו.. אלא אם זה מפחיד אותך מידי?

יש מספר מקומות באמת עוצרי נשימה בעולמנו. מפלאי טבע כמו הגראנד קניון, למטרופולינים מעשה ידי אדם כמו ניו יורק וטוקיו, ומקומות מדהימים אלו מביאים אליהם מליוני מבקרים מידי שנה.
יש גם מקומות אחרים.. מקומות פחות שופעי חיים שמציעים חוויה ספקטקולרית, נקודת מבט מצמררת לתיירים שרוצים סוג אחר של ריגוש בחופשה שלהם.

שימו לב לאוסף אתרי התיירות הכי מצמררים בעולם:

“השער לגיהנום” – דרווזה, טורקמניסטן
door-to-hell-derweze-turkmenistan

שדה גז טבעי שמהנדסים סובייטיים ניסו לשרוף בשנת 1971 ועדיין בוער כל הזמן מאז, לא נראה כי האש אי פעם תפסיק. כאשר השטן יגיע לכדור הארץ, זה בטח יהיה דרך כאן.

אי הבובות – מקסיקו
island-of-the-dolls-in-mexico

האי הקטן הזה ליד מקסיקו סיטי היה מיושב על ידי מתבודד ששם ג’וליאן סנטנה Barrera אשר היה תולה את הבובות שהוא היה מוצא צפות בנהר שמסביב במשך 50 שנים כדי לפייס רוח של ילדה שטבעה סמוך לאי, שלדבריו רדפה אותו עד שהוא מת מהתקף לב ליד אותו הנהר. לא יכולים לדמיין למה הוא היה מבוהל עד מוות … 🙂

פריפיאט – אוקראינה
pripyat

העיירה שמנתה כמעט 50,000 תושבים פונתה במהירות בעקבות אסון צ’רנוביל הגרעיני אשר היה בקרבת מקום. בקרו בפארק השעשועים המפורסם שלהם, ותחזרו הביתה זוהרים!

Capela dos Ossos – אבורה, פורטוגל
chapel-of-bones

“קפלת עצמות” נבנה על ידי נזיר (סופר מוזר) ב 1500, אשר קישט את הבניין עם עצמות של כ -5,000 אחיו הנזירים. אם זה לא מפחיד מספיק, שני גופות תלויות מהתקרה, ואחת מהן הוא ילד. ישו היה גאה.

Grand Hotel Prishtina – פרישטינה, קוסובו
grand_hotel_prishtina

המלון בבירת קוסובו לא כל כך “גדול” יותר. במהלך מלחמות הבלקן האכזריות של שנות ה-90, חמושים סרבים השתמשו במלון כמתקן עינויים והוצאות להורג של אסירים שלהם. לא שירות הלקוחות הכי טוב בעולם 🙂

הקטקומבות של פריז
catacombs-of-paris

רשת של מנהרות מתחת לעיר האורות באורך של מעל 200 קילומטרים ובית ליותר מ-6 מיליון גופות. חלקים מסוימים של הקטקומבות פתוחים לציבור כמוזיאון רשמי, אבל חלקים אחרים הם מחוץ לתחום, אך עדיין באופן בלתי חוקי מגיעים  אלפי תיירים סקרנים.

יער אוקיג’הרה – יפן
aokigahara-forest-aka-the-suicide-forest-imgur

היופי של יער זה סמוך לבסיס של הר פוג’י, מפריך את הכינוי שלו כיער ההתאבדות. במשך למעלה מ-60 שנים, כ -100 בני אדם התאבדו ביער מדי שנה. זוהי בעיה חמורה ביפן ולמעשה הרשויות המקומיות לא בטוחות איך לעצור את התופעה.

ארונות קבורה תלויים – Sagada, פיליפינים
hanging-coffins

שבטים מקומיים מתרגלים את המנהג של תליית ארונות מתיהם על ראש צוק בתקווה שהם יהיו קרובים לגן עדן. ואיזה נוף!

בית הקברות היהודי העתיק – פראג
old-jewish-cemetary-prague

בית הקברות הוא כמעט בן 600 שנה, ויש בו כ 12,000 מצבות. לפי המסורת היהודית, לא מזיזים גופות אף פעם, ולכן כשנגמר המקום, הגופות הוכנסו בשכבות, של עד 12 גופות! לפי הערכות ישנם 100,000 גופות בבית הקברות הזה.

מלון רוזוולט – הוליווד, לוס אנג’לס
roosevelt-hotel-hollywood-los-angeles-california-imgur

למי שבעניין של בתים רדופים, בקרו במלון רוזוולט LA. המלון היה מקדש של הוליווד הישנה, ומרילין מונרו כביכול עדיין מבקר החדר האהוב שלה, סויטה 1200.

טאשירוג’ימה, יפן
japans-cat-island-tashirojima-has-more-feral-cats-than-people.-imgur

האי הקטן של כ-100 דייגים ידוע יותר בתושבים האחרים שלו, מאות חתולי רחוב שנותנים למקום את השם “אי החתול.” קמע למזל טוב, החתולים נמצאים בכל מקום. אם אתה לא בן אדם של חתולים, האי הזה הוא בהחלט לא בשבילך.

Ilha da Queimada, ברזיל
snake-island-brazil

עוד אי קטן, אבל עם תושבים מפחידים הרבה יותר. מול חופי ברזיל, נמצא אי קטן הנקרא “נחש איילנד” והוא ביתם של 4000 נחשים מסוג Golden Lancehead Vipers, והוא המקום היחיד בעולם בו ניתן למצוא נחשים ארסיים אלו. האנשים היחידים שמעזים לבקר באי המיושב הם מדענים שיוצאים מדי פעם. הם באמת נשמות אמיצות.

גן הרעל – אלנוויק, אנגליה
poison-garden

בחלק זה של הגן אלנוויק המפורסם, אתם בהחלט לא רוצים לעצור ולהריח את הוורדים כי הם יכולים להרוג אתכם. נפתח ב-2005 כאטרקציה תיירותית, כל הצמחים בגינה הם רעילים מאוד, וגדלים למטרות חינוכיות ומדעיות.

בית חולים צבאי קיימברידג – אלדרשוט, אנגליה
cambridge-military-hospital

מ-1878 עד 1996 טיפל בית החולים בחיילים של בריטניה ולאחר מכן באזרחים עד שהעלויות הגבוהות והאסבסט גרמו לבית החולים לסגור את שעריו. אין ספק שנשמה כועסת של חולה או שניים עדיין לא עזבה את חדרה.

באר יעקב – ווימברלי, טקסס
jacobs-well

המעיין הטבעי הוא בור שחייה פופולרי, אבל הרשת המורכבת של מערות תת קרקעיות מתחת לפני השטח היא האטרקציה האמיתית עבור תייר חוקר שאפתן. למרבה הצער, המערות גבו את חייהם של שמונה בני אדם אשר העריכו לא נכון אותן.

כנסיית סנט ג’ורג’ – לוקובה, צ’כיה
st-georges-church

באופן אירוני אמן בשם Jakub Hadrava הביא את החיים בחזרה לכנסייה הצ’כית הנטושה על ידי התקנת פסלי גבס של רוחות רפאים. תיירים מכל רחבי העולם באים כדי לראות את רוחות רפאים המפחידות.

שוק אקודסווה, טוגו
akodessewa-market

בטוגו, אשר אנשים רבים עדיין מאמינים בדתות הילידים, אין מקום טוב יותר לקנות ראשי קוף, מאשר בשוק אקודסווה… אל תשאלו אותנו למה אתם צריכים ראש של קוף!

Posted by | View Post | View Group

מה אתם חושבים?

comments

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חדש חדיש ומחודש!

To Top